I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Lp. Nazwisko i imię Przedmioty nauczane
1. Bajkowska Agnieszka język niemiecki
2. Banaszek Agnieszka biologia
3. Bernatowicz Zofia wychowanie fizyczne
4. Boratyńska Joanna język angielski
5. Borek Agnieszka Ewa kierownik internatu
6. Chaciński Wojciech język angielski
wicedyrektor szkoły
7. Chodkowska Anna język angielski
8. Czajka Michał historia
wychowanie fizyczne
historia i społeczeństwo (u)
9. Czechowski Adam informatyka
10. Deluga - Jachna Bożena matematyka
11. Deluga Marzena język polski
12. Galicz Jadwiga wychowawca w internacie
13. Garbacz Anna wychowawca w internacie
14. Głowacka Agnieszka historia
15. Hyrycz Renata język angielski
16. Iciak Jacek matematyka
17. Jabłoński Wojciech edukacja dla bezpieczeństwa
18. Jaszkowska Dorota język angielski
19. Kacperska Renata matematyka
20. Kłos Katarzyna historia
wiedza o społeczeństwie
historia i społeczeństwo (u)
21. Kmiołek Katarzyna wychowawca w internacie
22. Kosiński Janusz geografia
przyroda (u)
23. Kowalczyk Jan chemia
fizyka
przyroda (u)
24. Kozon Magdalena język angielski
25. Krzyszczak Joanna język angielski
26. ks. Dębek Grzegorz religia
27. ks. Murawski Łukasz religia
28. Łysik Małgorzata wychowanie fizyczne
29. Macioszczyk Mirosław wychowanie fizyczne
30. Matejko - Kulasińska Klaudyna język polski
31. Mielcarz Katarzyna język angielski
wiedza o społeczeństwie
32. Mróz Anna język niemiecki
33. Nowak Monika wychowawca w internacie
34. Ogrodzińska Patrycja język angielski
35. Oleksiak Maria wiedza o kulturze
wychowanie do życia w rodzinie
wychowawca w internacie
36. Paszel - Lewandowska Helena język niemiecki
37. Piotrowicz Dorota matematyka
dyrektor szkoły
38. Piotrowicz Marianna Grażyna język francuski
39. Przychocka Katarzyna język polski
etyka
bibliotekarz
40. Siankowska Urszula wychowanie fizyczne
41. Sierzan Beata podstawy przedsiębiorczości
ekonomia w praktyce (u)
42. Sobczyńska Marzena pedagog szkolny
doradca zawodowy
43. Stańczyk Elżbieta Aldona chemia
44. Steczkowski Edward fizyka
45. Szawa Nina język angielski
46. Torebko Ewa język angielski
47. Wawrzyńczak Krzysztof historia
48. Wesołowska Izabela język francuski
49. Wróbel Konrad koło plastyczne
50. Zalewska Emilia biologia
przyroda (u)
51. Ziembowska Beata matematyka
52. Żelazna - Łysik Iwona język polski
















© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.