Skład na sezon 2015/2016 (dziewczęta)

Lp Imię i nazwisko Pozycja
1 Magdalena Gryc Przyjmująca - KAPITAN
2 Justyna Gołębiewska Środkowa
3 Sandra Czyż Atakująca
4 Julia Wasilewska Rozgrywająca
5 Paulina Zglecz Przyjmująca
6 Kinga Bloch Środkowa
7 Patrycja Suzdorf Libero
8 Oliwia Książak Rozgrywająca
9 Marlena Dziubłowska Przyjmująca
10 Magdalena Osik Przyjmująca


Skład na sezon 2014/2015 (dziewczęta)

Lp Imię i nazwisko Pozycja
1 Joanna Siporska Atakująca - KAPITAN
2 Magdalena Gryc Rozgrywająca
3 Oliwia Książak Rozgrywająca
4 Justyna Gołębiewska Rozgrywająca
5 Martyna Przybyłowska Rozgrywająca
6 Natalia Malinowska Przyjmująca
7 Marta Garbarczyk Atakująca
8 Magdalena Osik Przyjmująca
9 Marlena Dziubłowska Przyjmująca
10 Wiktoria Miłek Atakująca


Skład na sezon 2013/2014 (dziewczęta)

Lp Imię i nazwisko Pozycja
1 Czyż Magdalena środkowa
2 Grzyb Patrycja rozgrywająca
3 Odojewska Katarzyna atakująca
4 Przybyłowska Monika atakująca
5 Borzymek Karolina środkowa
6 Morawska Weronika przyjmująca
7 Puścian Olga libero
8 Gołębiewska Justyna atakująca
9 Siporska Joanna atakująca
10 Ponichtera Dominika środkowa


Skład na sezon 2012/2013 (dziewczęta)

Lp Imię i nazwisko Pozycja
1 Sawicka Marta środkowa
2 Kapla Joanna atakująca
3 Grzyb Patrycja rozgrywająca
4 Czyż Magda atakująca
5 Borzymek Karolina środkowa
6 Odojewska Katarzyna atakująca
7 Przybyłowska Monika atakująca
8 Morawska Weronika atakująca
9 Puścian Olga libero


Skład na sezon 2011/2012

Lp Imię i nazwisko Pozycja
1 Gołębiewski Mariusz Libero
2 Sasin Michał Środkowy
3 Nowakowski Piotr Przyjmujący
4 Ćwik Bartosz Przyjmujący
5 Puścian Mateusz Rozgrywający
6 Brejnak Maciej Atakujący
7 Karłowicz Bartosz Przyjmujący
8 Kmoch Hubert Środkowy
9 Rogucki Damian Środkowy
10 Wartecz-Wartecki Bartek Atakujący
11 Boryszewski Krzysztof Rozgrywający
12 Gołębiewski Tomasz Środkowy
13 Fedorczyk Rafał Libero
14 Kamieniecki Patryk Przyjmujący
15 Kraszewski Mateusz


Skład na sezon 2011/2012 (dziewczęta)

Lp Imię i nazwisko Pozycja
1 Siporska Olga środkowa
2 Sarnacka Eliza rozgrywająca
3 Tauter Olga rozgrywająca
4 Rosińska Natalia atakująca
5 Gruszczyńska Milena atakująca
6 Sawicka Marta środkowa
7 Kapla Joanna atakująca
8 Grzyb Patrycja rozgrywająca
9 Czyż Magda atakująca
10 Odojewska Katarzyna atakująca
11 Przybyłowska Monika atakująca
12 Borzymek Karolina środkowa
13 Morawska Weronika atakująca


Skład na sezon 2010/2011 (dziewczęta)

Lp Imię i nazwisko Pozycja
1 Gałązka Aneta atakująca
2 Bralewska Iwona środkowa
3 Karłowicz Olga atakująca
4 Ponichtera Katarzyna środkowa
5 Siporska Olga środkowa
6 Sarnacka Eliza rozgrywająca
7 Tauter Olga rozgrywająca
8 Rosińska Natalia atakująca
9 Gruszczyńska Milena atakująca
10 Grzegorzewska Monika
11 Wichlińska Karolina atakująca
12 Borczon Anna
13 Sawicka Marta środkowa
14 Kapla Joanna atakująca


Skład na sezon 2007/2008

Lp Imię i nazwisko Rok urodzenia Pozycja
1 Patryk Pawlik 1990 Środkowy
2 Piotr Dziewulski 1990 Środkowy
3 Marcin Kopiejewski 1989 Środkowy
4 Mariusz Kaliciński 1989 Atakujący
5 Maciej Przesmycki 1990 Przyjmujący
6 Jakub Penkul 1991 Przyjmujący
7 Kuba Siedliski 1989 Atakujący
8 Michał Rogalski 1990 Przyjmujący
9 Dominik Wyszyński 1990 Przyjmujący
10 Michał Czyżo 1989 Rozgrywający


Skład z sezonu 2004/2007

Lp Imię i nazwisko Rok urodzenia Pozycja
1 Daniel Pędzich 1988 Środkowy
2 Bartosz Przesmycki 1988 Środkowy
3 Tomasz Jadacki 1988 Środkowy
4 Jakub Szczerba 1987 Atakujący
5 Krystian Kruk 1988 Przyjmujący
6 Paweł Cholewiński 1988 Przyjmujący
7 Adam Woźniak 1989 Libero
8 Michał Chrzczonowski 1988 Atakujący
9 Kamil Grzybowski 1988 Przyjmujący
10 Przemysław Czerwiński 1988 Rozgrywający

Trener I: Mirosław Macioszczyk
Trener II: Maciej Cholewiński